Presne šité pre vás

Pre našich klientov zabezpečujeme širokú škálu služieb. Pri tvorbe projektov sa snažíme priniesť niečo nové, nepoznané a zaujímavé. 

Samozrejme, takýto opis je dosť všeobecný, preto pridávame konkrétne veci ktorým sa venujeme. 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, tak nám jednoducho brnknite a my vám zodpovieme všetky otázky. Pravdaže, ak tu bude v našich silách. Vševedi nie sme 🙂

Prvým krokom je návrh riešenia expozícií alebo rôznych priestorov či vstupných hál. Klient nám povie základné predstavy a my pripravíme ideový návrh a následne ladíme naše kreatívne pochody s predstavami klienta. Znie to jednoducho ale je to tá najdôležitejšia časť projektu. 

Po naskočení na rovnaký vlak s klientom pripravujeme návrhy rôznych expozičných riešení. Pri tomto bode by sme mohli popísať niekoľko desiatok riešení, ktoré máme v hlavách ale keďže každý klient je špecifický, tieto návrhy sa rodia alebo ak chcete šijú presne na mieru. No dobre, pár vám ich napíšeme: interaktívne kiosky, veľkoplošné projekcie, mapping, holografické projekcie, rôzne aplikácie, virtuálna realita, rozšírená realita a desiatky a desiatky iných vecí. Je toho fakt veľa 🙂

No a posledným krokom. Nie však najmenej dôležitým je tvorba obsahu. V tomto prípade hovoríme o najdôležitejšej časti ktorá povie všetko čo má klient na duši. Ponúkneme video, 2d animáciu, pre náročnejších 3D animáciu, dokážeme aj umelecký mapping, natočíme aj pár videí ba dokonca navrhneme aj grafiku pre aplikácie reklamné kampane či eventy.